ورود به حساب کاربری خود

نام كاربري *
رمز عبور *
من را به خاطر داشته باش

ساخت يك حساب كاربري

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده مورد نیاز است.
نام *
نام كاربري *
رمز عبور *
تكرار رمز عبور *
ايميل *
تكرار ايميل *
كپچا *

تیزر سامسونگ بر ضد اپل

 

در کمپین جدید سامسونگ به نام "اتفاق بزرگ بعدی اینجاست" یا “The next Big Thing is Here” از مسئله‌ای جالب توجه صحبت می‌کند که به آن "آویزان‌های به دیوار" یا “Wall Hanggers” می‌گوید. در این تبلیغ‌ها مسافران ناراحتی را در یک رودگاه ی‌بینید که برای شارژ باطری موبایل اپل خود نیاز دارند به دیوار بچسبند و گوشی خود را به برق بزنند زیرا که در صورت استفاده گوشی از اینترنت عمر باطری آن بسیار کوتاه می‌شود.

انها روی زمین، کنار پریزهای برق منتظر نشسته‌اند تا گوشیشان شارژ شود، اما شاید بهتر بود از اول از چنین مشکلی پیشگیری می‌کردند و سامسونگ Galaxy S5 می‌خریدند زیرا که این مدل دارای وضعیت حفظ شارژ باطری بوده به علاوه باطری آن قابل تعویض است. اینگونه آنها می‌توانستند بدون دغدغه در سراسر فرودگاه چرخ بزنند.

با این استراتژی ضد اپل، سامسونگ توانسته با لحنی جالب و بدون گذشتن از حد و مرزها رقیب خود و طرفدارانش را هدف قرار دهد. حتی مالکان اپل نیز احتمالاً از دیدن این ویدئو لبخندی بر لبانشان خواهد نشست!

تیزر سامسونگ بر ضد اپل

چرا گروه دیبا را انتخاب کنیم :

  • بهره گیری از تیم های متخصص
  • نگاه زیبا شناسانه و هنری به امر تبلیغات
  • توجه ویژه به رضایت مشتری در ارائه خدمات
  • بهره گیری از امکانات پیشرفته
  • تعهد در تحویل کار در موعد مقرر

ادامه...

چگونه پروژه درخواست کنیم ؟

شما میتوانید پس از ایجاد حساب کاربری در سایت دیبا ، به (بخش کاربران) رفته و در قسمت (درخواست پروژه جدید) فرم مربوطه را پر نمایید و در طول مدت 24 ساعت آینده با شما تماس گرفته میشود و در صورت نیاز با شما قرارداد منعقد می گردد.

 

ایجاد حساب کاربری