ورود به حساب کاربری خود

نام كاربري *
رمز عبور *
من را به خاطر داشته باش

ساخت يك حساب كاربري

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده مورد نیاز است.
نام *
نام كاربري *
رمز عبور *
تكرار رمز عبور *
ايميل *
تكرار ايميل *
كپچا *

Red Bull بر روی Roller coaster

 

هنرنمايي Red Bull بر روی Roller coasterردبول هميشه به خاطر ساخت جسورانه ترين و شگفت انگيز ترين آگهي هاي تبليغاتي در دنيا معروف است. اين برند قبلا يك سري اقدامات تبليغاتي از جمله ماموريت Red Bull Stratos و ساخت رمپ هاي BMX بر روي كاميون هاي در حال حركت را انجام داده است. اين برند در گذشته صحنه هاي ورزشي متعدد را خلق كرده است. در جديد ترين اگهي تبليغاتي خود آن ها از اسطوره فرانسوي موتوركراس، جولين دوپونت، خواستند تا بر روي يك مسير roller coaster موتور سواري كند. هيچ نشانه اي از عقب نشيني ردبول ديده نشده و سلطه كاملي بر روي بازاريابي ورزشي دارد.

در اين آگهي تبليغاتي جسورانه، جولين با موتورسيكلت خود بر روي يكي از وحشتناك ترين roller coaster هاي چوبي جهان، موسوم به Montaña Rusa در شهربازي "La Feria de Chapultepec" در مكزيكو سيتي موتورسواري مي كند.
طول مسير اين roller coaster 1.2 كيلومتر بوده و واقعا ترسناك است. براي افزودن هيجان به آن، چند جاي ديگر تعبيه شد كه جولين با دوچرخه اش از روي آن ها پريد.
اين ها همه ظاهرا نشان از ديوانگي ردبول دارد.

هنرنمايي Red Bull بر روی Roller coaster

 

هنرنمايي Red Bull بر روی Roller coaster

 

هنرنمايي Red Bull بر روی Roller coaster

چرا گروه دیبا را انتخاب کنیم :

  • بهره گیری از تیم های متخصص
  • نگاه زیبا شناسانه و هنری به امر تبلیغات
  • توجه ویژه به رضایت مشتری در ارائه خدمات
  • بهره گیری از امکانات پیشرفته
  • تعهد در تحویل کار در موعد مقرر

ادامه...

چگونه پروژه درخواست کنیم ؟

شما میتوانید پس از ایجاد حساب کاربری در سایت دیبا ، به (بخش کاربران) رفته و در قسمت (درخواست پروژه جدید) فرم مربوطه را پر نمایید و در طول مدت 24 ساعت آینده با شما تماس گرفته میشود و در صورت نیاز با شما قرارداد منعقد می گردد.

 

ایجاد حساب کاربری