ورود به حساب کاربری خود

نام كاربري *
رمز عبور *
من را به خاطر داشته باش

ساخت يك حساب كاربري

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده مورد نیاز است.
نام *
نام كاربري *
رمز عبور *
تكرار رمز عبور *
ايميل *
تكرار ايميل *
كپچا *

عکاسی

  عکاسی صنعتی 

عکاسی صنعتی به شاخه ای از عکاسی گفته می شود که وظیفه آن به نمایش گذاردن دقیق و کامل و باکیفیت صنعت یا محصول می باشد.

 در این شاخه از عکاسی ،عکاس با استفاده از تججهیزات مناسب و انتخاب نورهای دقیق و کامل تلاش می کند تا حد امکان تصوری با کیفیت و دقیق از کالا ثبت کند که در آن تمامی خصوصیات ظاهری کالا به نمایش گذارده شود . به بیان ساده تر عکاس صنعتی وظیفه اش این است که نمای کاملی را از کالا برداشت کرده و جهت ارائه به مشتری به کارفرما ارائه کند ُ در این شاخه همانگونه که بیان شد هدف تنها یک چیز است : نمایش کامل و واضح کالا از زوایای مختلف و زیبا

در این نوع عکاسی از نگاهی هنری کمتر خبری است .


  عکاسی تبلیغاتی

از همان لحظه هاي اول تولد فن يا هنر عكاسي ،عكاسي تبليغاتي نيز متولد شد. 

مهمترين عرصه و طريق در تبليغات بدون شك عكاسي است كه زمينه هاي مختلفي از آن سرچشمه مي گيرد.به عنوان مثال بروشوري موثرتر است كه در آن عكس هاي زيبا و بهتري وجود داشته باشد و یا يك تبليغ در روزنامه زماني جذاب خواهد بود كه عكس برازنده اي از محصول خاص چاپ شده باشد.

در عکاسی تبلیغاتی همواره تلاش بر این است تا مخاطب آن استنباطی را بکند که عکاس در نظر دارد و هر چقدر که عکس بتواند ذهن مخاطب را در فضای از پیش تعیین شده بیشتر حرکت دهد موفق تر عملکرده است. پر واضح است که کنترل دقیق ذهن مخاطبین کاری بسیار مشکل است و با توجه به تفاوتهای فراوانی که بین افراد هر جامعه حتی کوچکی وجود دارد لزوم رعایت ظرافت های متفاوتی اعم از حسی و منطقی در هر عکس تبلیغاتی احساس میشود.


عکاسی عمرانی 

عکاسی عمرانی در واقع به نوعی زیر شاخه عکاسی صنعتی و معماری قرار می گیرد و از لحاظ اجرا تفاوت چندانی با آن ندارد .

با توجه به این ایران کشوری در حال توسعه می باشد و تعدد پروژه های عمرانی بسیار زیاد می باشد ، گروه دیبا در جهت نمایش افتخارات مهندسین و صنعتگران ما ، اقدام به تشکیل تیم تخصصی در زمینه ثبت تصویری پروژه های عمرانی و ساختمانی کرده است و با آمادگی کامل در خدمت شما مهندسین گرامی می باشد .

نمایش دقیق و زیبای پروژه ها با توجه با این که زحمات زیادی برای حصول آن پروژه صورت گرفته ما را بر آن داشت تا با بکار گیری تکنیک های پیشرفته و نگاهی هنری بتوانیم بخشی از ثمره تلاش شما را به تصویر بکشیم.


عکاسی گزارشی

از زمان های دور از عکس به عنوان منبعی خبری و صادق یاد شده است و تا زمان حاضر نیز با وجود این که ترفند های بسیاری در جهت مخدوش کردن صداقت عکس طراحی و ساخته شده است ، اما همچنان جزئی لاینفک از بخش خبری رسانه ها می باشد .

 عکاسی گزارشی و یا گزارش تصویری در واقع به نوعی روایت داستان از زبان عکس می باشد و قرار دادن تصاویر در کنار هم همچون پازلی می باشد که احتیاج به هوش و صرف وقت لازم دارد .

گروه دیبا در جهت ارائه پوشش تصویری از مراسم ها ، همایش ها ،کنفرانس ها، بازدید ها و همچنین گزارشی از روند پروژه های در دست ساخت شما عزیزان اقدام به گردآوری گروهی از عکاسان خبری نموده است تا بتوانند نیاز شما را به بهترین شکل ممکن مرتفع سازند .


خدمات گروه دیبا : 

منعقد کردن قرارداد های زمان دار ( ابتدا تا انتهای پروژه) - استفاده از امکانات روز - دوربین های HD - عکاسی پانوراما ، 180 درجه و 360 درجه - بهره گیری از سیستم های نورپردازی - کمترین مقدار اعوجاج تصاویر - عکاسی دقیق از محیط کارگاه ، کارخانه ، دفاتر با کیفیت بالا - استفاده از چیدمان هاو فضا سازی های زیبا در جهت ارائه عکس های پر جذبه - ویرایش حرفه ای عکس ها در جهت افزایش گیرایی - ارائه عکس های هنری HDR - در اختیار قراردادن عکاس به صورت روزانه

چرا گروه دیبا را انتخاب کنیم :

  • بهره گیری از تیم های متخصص
  • نگاه زیبا شناسانه و هنری به امر تبلیغات
  • توجه ویژه به رضایت مشتری در ارائه خدمات
  • بهره گیری از امکانات پیشرفته
  • تعهد در تحویل کار در موعد مقرر

ادامه...

چگونه پروژه درخواست کنیم ؟

شما میتوانید پس از ایجاد حساب کاربری در سایت دیبا ، به (بخش کاربران) رفته و در قسمت (درخواست پروژه جدید) فرم مربوطه را پر نمایید و در طول مدت 24 ساعت آینده با شما تماس گرفته میشود و در صورت نیاز با شما قرارداد منعقد می گردد.

 

ایجاد حساب کاربری